Jak ubrać dziecko na pogrzeb bliskiego? 0
Jak ubrać dziecko na pogrzeb bliskiego?

Uroczystości pogrzebowe są zawsze smutnych i trudnym dla uczestników wydarzeniem. Choć bardzo często rodzice rezygnują z obecności na nich dzieci, czasem może to być konieczne. Stanąć wtedy trzeba przed trudnym zadaniem, dobrania stroju dziecięcego na ostatnie pożegnanie. Ogólnie przyjmuje się, że powinien to być ubiór dopasowany do powagi sytuacji, podniosły i stonowany. Nie ma konieczności, by zakładać maluchowi garnitur. Co więc najlepiej założyć dziecku na czas ceremonii pogrzebowej? Zapraszamy do lektury naszego poradnika.

czytaj całość »
Jak ubierać bliźnięta? Kilka najciekawszych zestawień 0
Jak ubierać bliźnięta? Kilka najciekawszych zestawień

Bliźniaki to wiele miłości i radości, ale również często więcej kłopotów i komplikacji. Jedną z nich jest, chociażby wersja ubioru. Rodzice muszą kupować dwa razy więcej ubranek. A dodatkowo mama czy tata powinni podjąć decyzję, jak ubierać bliźniaki - czy mają nosić jednakowe stroje, czy podobne, a może zupełnie inne? Garderoba maluchów powinna być przygotowana tak, by postawić na wygodę, prostotę, ale i podkreślać indywidualność bliźniąt. Jak więc modnie i komfortowo ubierać bliźniaki? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

czytaj całość »
Jak ubrać dziecko na wyjście ze szpitala po porodzie? 0
Jak ubrać dziecko na wyjście ze szpitala po porodzie?

Pojawienie się noworodka zmienia świat jego rodziców. Młody człowiek wprowadza w życie rodziców nieco zamieszania. Szczególnie przy pierwszym dziecku podstawowe czynności pielęgnacyjne mogą nastręczać wiele trudności. Nawet dobór ubranek wydaje się być zadaniem skomplikowanym. O ile jeszcze wybór odzieży dziecięcej do założenia w szpitalu jest nieco prostszy, o tyle już dopasowanie jej do temperatury panującej na zewnątrz, jeśli zabieramy malucha do domu, jest już dużo trudniejsze. Postanowiliśmy ułatwić to zadanie rodzicom i przygotowaliśmy poradnik na temat tego, jak ubrać dziecko na wyjście ze szpitala po porodzie. Zapraszamy!

czytaj całość »
Jak wykorzystać kamizelkę w jesienno-zimowych stylizacjach dziecięcych? 0
Jak wykorzystać kamizelkę w jesienno-zimowych stylizacjach dziecięcych?

Elementem dziecięcej garderoby, który często bywa niesłusznie pomijany, jest kamizelka. Choć kojarzy nam się ze strojami galowymi, nie jest to jedyne możliwe jej zastosowanie. W sklepach internetowych z odzieżą dziecięcą znajdziemy wiele różnych modeli kamizelek, które mogą stanowić atrakcyjny element stylizacji. Możliwości ich wykorzystania mamy wiele, od strojów codziennych, po rodzinne uroczystości. Zachęcamy do lektury naszego artykułu, w którym podpowiadamy, jak wykorzystać kamizelkę w jesienno-zimowych stylizacjach dziecięcych.

czytaj całość »
Róż dla dziewczynek, błękit dla chłopca? Obalamy najpopularniejszy mit w kwestii podziału kolorów ubranek dziecięcych! 0
Róż dla dziewczynek, błękit dla chłopca? Obalamy najpopularniejszy mit w kwestii podziału kolorów ubranek dziecięcych!

Aktualnie stosowana symbolika kolorów dla dzieci zakłada, że róż przeznaczony jest dla dziewczynek, a niebieski dla chłopców. Gdy planujemy zakup ubranek, prezentów dla nowych członków rodziny, szybko zauważymy, że ten podział jest bardzo mocno zadomowiony w sklepach z akcesoriami dla dzieci. Skąd jednak się on wziął? I czy rzeczywiście chłopcy nie mogą nosić różowych ubranek, a dziewczynki - niebieskich? Jakie mity związane są z podziałem barw odzieży dziecięcej? Zapraszamy do lektury naszego artykułu, w którym odpowiadamy na te pytania i obalamy mity.

czytaj całość »
W co ubrać dziecko na imprezę urodzinową? Kilka najlepszych propozycji dla chłopca i dziewczynki 0

Impreza urodzinowa, zarówno naszej pociechy, jak również ta, na którą wybieramy się jako gość, wymaga odpowiedniej oprawy w postaci wyjątkowego stroju. Dzięki temu jesteśmy w stanie podkreślić rangę wydarzenia i uhonorować jubilata czy solenizanta. W jaki sposób najlepiej ubrać chłopca i dziewczynkę na imprezę urodzinową? Przygotowaliśmy krótki poradnik z inspiracjami na modne i praktyczne stylizacje. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl